درباره دکتر شاهرخ یگانه

درســال 82‌ پـــس‌از گذران‌ دوره تـخصـصی جراح دندانپزشک مطبــی در خیـــابــان سهروردی راه‌انـدازی نمودم با بکارگیری ظرافت بالا در امـور دنــدانپزشکی، بیماران زیادی به من اعتماد کردند وموفق‌شــدم مطبـی را درمنطقه‌الهیه هم‌زمان با مطب سهـرودی دایر نمایم. خریداری تجهیزات مدرن و فوق‌حرفه‌ای و دقت بالا در انجام امورتخصصی‌دندانپزشکی‌این فرصت‌را به‌من داد تا بتوانم در سال 95 یکی از مجهزترین کلینیک‌های دندانپزشکی را درمنطقه غرب تهران افتتاح کنم. در این مرکز پزشکان بسیار زبده در کنار من قرارگرفته‌اند تا بتوانیم بـهترین خـدمات را به مشتــریانی که لایق زیبــایی و سلامت هستند ارائه دهیم. اعتـقاددارم امروز زمــانی است که باید کلیه خــدمات دنـــدانپزشکی در یــک مــــرکز انجـــام شــود تا مـــراجعه‌کننــده در کمترین زمـان ممکن با مناسب‌ترین هزینه خدمات موردنیاز خود را دریافت نماید.

دکتر شاهرخ یگانه
Previous slide
Next slide

چرا مرکز دکتر یگانه

یکی از مهمترین مسائل در امور درمانی و زیبایی دندان این است که مراجعه کننده  مرکزی انتخاب کند تا همه امور دندانپزشکی را قادر به انجامش باشد این مسئله از آنجائی مهم است که بیمار در کلینیک های متعدد برای درمانهای مختلف و عملیاتهای گوناگون سرگردان نشود.طبیعتاً کلینیکی قادر به انجام این مهم است که

  1. تجهیزات بسیار مدرن و حرفه ای داشته باشد.

  2. پزشکانی زبده و خبره با تخصص های گوناگون در آن مرکزمشغول به فعالیت باشند

  3. از لحاظ فضای فیزیکی به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند تمام بخشها را راه اندازی نماید.

در حال حاضر مرکز دندانپزشکی دکتر یگانه با بهره گیری از نکات یاد شده تمام خدمات دندانپزشکی را برای شما مراجعه کننده عزیز در کوتاهترین زمان ممکن انجام میدهد.

دستگاهها و تجهیزات

  • يونيتهاي اشترن وبرايتاليا
  • فسفوپلیت آلمان
  • CADCAM
  • دستگاههاي استريليزاسيون يوروندا(ايتاليا)
  • راديوگرافي 2016(ايتاليا) دستگاه جراحي ايمپلنت Bien Air و NSK و با كيفيت ترين مواد ساخت كشورهايي نظير آمريكاوآلمان مي باشد.
Previous slide
Next slide
اسکرول به بالا
تماس با کلینیک