CAD/CAM معجزه دندانپزشکی

 با دستگاه کدکم(CAD/CAM) زیباترین دندان ها را خواهید داشت!

کد کم چیست؟


کدکم یک دستگاه است که در مطب یا کلینیک دندانپزشکی نصب می‌شود و به پزشک این امکان را می‌دهد که از دندان‌های بیمار اسکن سه بعدی گرفته و با دستورات پزشک، در همان لحظه، کل یا بخشی از دندان را با دقت بسیار بالا ایجاد کند. کدکم علاوه بر استفاده در تهیه روکش‌های سرامیکی تراش‌داده، ونیر، کامپوزیت، پرکردن دندان، و بریج، نیز برای ساخت پایه‌های ایمپلنت دندانی استفاده می‌شود که به عنوان جایگزینی برای دندان غایب عمل می‌کنند.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#90c5c4″]

کد کم در کلینیک دکتر یگانه

متخصصین کلینیک دندانپزشکی دکتر شاهرخ یگانه با داشتن دستگاه دیجیتال CAD/CAM با مارک sirona2018 قادر هستند با دقت بسیار زیاد و در مدت زمان تنها  5 دقیقه با بالاترین سطح کیفی  ترمیم را آماده کنند. بنابراین کد کم میزان رضایت‌مندی بیمار را به شدت افزایش می‌دهد، در ضمن هزینه‌های بیمار تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده از ویزیت رایگان می‌توانید با شماره‌های  02144155090 – 02144154090 تماس حاصل فرمایید.

[/alert]

مدارک علمی


  • بورد تخصصی ارتودنسی از اروپا
  • دریافت گواهینامه زیبایی از آمریکا
  • دارنده گواهینامه ایمپلنت از آمریکا، استرالیا و اروپا
  • دریافت سرتیفیکیت از کد کم از المان

خدمات کلینیک


  • جراحی ایمپلنت با بهترین مدل‌های ایمپلنت موجود در جهان
  • انجام کلیه امور زیبایی تحت نظر پزشک متخصص
  • ارتودنسی با مدرن‌ترین روش‌های موجود در دنیا
  • جراحی فک و صورت توسط زبده‌ترین جراحان
  • ارتباط با لابراتوهای مجهز در آمریکا و آلمان
  • بلچینگ با لیزر

سوالات رایج


آیا برای دستیابی به نتیجه عالی صرفاً استفاده از دستگاه کد کم کفایت می‌کند و تجربه پزشکی بی ارزش است؟

قطعاً خیر، چون دو مسئله بسیار حایز اهمیت است یک تجربه پزشک در تشخیص دقیق نحوه درمان و دوم ظرافت دندانپزشک در انجام مراحل اجرای درمان.

چه فرقی بین روش سنتی و روش جدید یعنی استفاده از دستگاه کدکم وجود دارد؟

در روش سنتی دندانپزشکی، دقت در انجام تمام مراحل به شدت کاهش می‌یابد. پزشک برای ساخت دندان و روکش‌های ونیری، پس از انجام قالب‌گیری، باید بیمار را مرخص کرده و قالب را به لابراتوار ارسال نماید. سپس، بعد از تولید دندان توسط لابراتوار، بیمار باید مجدداً به مطب مراجعه کند تا دندان یا روکشها کاشته شوند. این روش ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد، که موجب مراجعه مجدد بیمار به مطب و ارسال دندان یا روکش به لابراتوار می‌شود. این فرآیند گاهی باعث می‌شود که بیمار مجبور به مراجعه تکراری و طولانی‌تر شود تا دندان یا روکشها کاشته شوند.

چرا کیفیت ساخت دندان یا روکش با دستگاه کدکم بیشتر از ساخت دستی و قالب گیری است؟

دستگاه کدکم با بهره‌گیری از اسکنر 3D، فرآیند ساخت دندان یا روکش را انجام می‌دهد. این دستگاه در حال حاضر از دقیق‌ترین و ظریف‌ترین فناوری‌های دنیا با استفاده از اسکنر 3D بهره می‌برد. این دستگاه قادر است دندانی بسازد که تمام ویژگی‌های دندان‌های مجاور را در نظر گرفته و با دقت بالا ایجاد شود. در این روش، هیچ خطایی وجود ندارد و بیمار از نتیجه نهایی با رضایت 100% بهره‌مند می‌شود.

چرا همه دندانپزشک‌ها از این دستگاه استفاده نمی‌کنند؟

چون کد کم قیمت بسیار بالایی دارد و تمام پزشکان توان خرید این دستگاه را ندارند از طرفی برای کار کردن با کدکم نیاز به گذراندن دوره های متعدد در خارج از ایران است که این امر برای همه پزشکان مقدور نمی باشد.

چرا هزینه درمانی مراکزی که از کدکم استفاده می‌کنند از مراکز سنتی کمتر است؟

دستگاه کد کم بسیاری از مراحل درمانی را کاهش می‌دهد و تمام موارد داخل مطب یا کلینیک انجام می‌شود، ضمنن مدت زمان درمان بسیارکوتاه است در نتیجه هزینه های اضافی شامل بیمار نمی‌شود.

 

فهرست مطالب
اسکرول به بالا
تماس با کلینیک