با دستگاه کدکم(CAD/CAM) زیباترین دندان ها را خواهید داشت!

کد کم چیست؟


کدکم دستگاهی است که در مطب و یا کلینیک دندانپزشکی قرار داده می‌شود و به پزشک امکان این را می‌دهد که از دندان‌های بیمار اسکن سه بعدی بگیرد ،سپس با دستور پزشک دستگاه در همان لحظه اقدام به ساخت کل یا بخشی از دندان با ظرافت فوق بالا می نماید، کدکم برای موارد دیگر همچون: تهیه روکش‌های سرامیکی تراش داده شده، ونیر،کامپوزیت، پرکردن دندان و بریج، هم استفاده می‌شود. همچنین کدکم برای ساخت پایه های ایمپلنت دندانی به کار برده می‌شود که جایگزین دندان غایب می‌گردد.

کد کم در کلینیک دکتر یگانه

متخصصین کلینیک دندانپزشکی دکتر شاهرخ یگانه با داشتن دستگاه دیجیتال CAD/CAM با مارک sirona2018 قادر هستند با دقت بسیار زیاد و در مدت زمان تنها  5 دقیقه با بالاترین سطح کیفی  ترمیم را آماده کنند. بنابراین کد کم میزان رضایت‌مندی بیمار را به شدت افزایش می‌دهد، در ضمن هزینه‌های بیمار تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده از ویزیت رایگان می‌توانید با شماره‌های  02144155090 – 02144154090 تماس حاصل فرمایید.

مدارک علمی


  • بورد تخصصی ارتودنسی از اروپا
  • دریافت گواهینامه زیبایی از آمریکا
  • دارنده گواهینامه ایمپلنت از آمریکا، استرالیا و اروپا
  • دریافت سرتیفیکیت کد کم از آلمان

خدمات کلینیک


  • جراحی ایمپلنت با بهترین مدل‌های ایمپلنت موجود در جهان
  • انجام کلیه امور زیبایی تحت نظر پزشک متخصص
  • ارتودنسی با مدرن‌ترین روش‌های موجود در دنیا
  • جراحی فک و صورت توسط زبده‌ترین جراحان
  • ارتباط با لابراتوهای مجهز در آمریکا و آلمان
  • بلچینگ با لیزر

سوالات رایج


آیا برای دستیابی به نتیجه عالی صرفاً استفاده از دستگاه کد کم کفایت می‌کند و تجربه پزشکی بی ارزش است؟

قطعاً خیر، چون دو مسئله بسیار حایز اهمیت است یک تجربه پزشک در تشخیص دقیق نحوه درمان و دوم ظرافت دندانپزشک در انجام مراحل اجرای درمان.

چه فرقی بین روش سنتی و روش جدید یعنی استفاده از دستگاه کدکم وجود دارد؟

در روش سنتی دقت انجام همه امور دندانپزشکی بسیار پائینتر است و پزشک برای ساخت دندان و روکش‌های ونیری باید پس از قالب گیری، بیمار را مرخص کند و قالب را برای ساخت به لابراتوار ارسال نماید و پس از ساخته شدن دندان توسط لابراتوار مجدداً بیمار به مطب مراجعه نماید و دندان یا روکشها کاشته شود. امکان دارد بخاطر اینکه فرآیند با روش سنتی انجام شده است روکش یا دندان ساخته شده نیاز به ترمیم داشته باشد که مجدد بیمار باید مرخص شود و دوباره دندان یا روکش ها به لابراتوار ارسال گردد و سپس کاشت دندان یا روکش برای بیمار در زمان دیگری انجام شود.

چرا کیفیت ساخت دندان یا روکش با دستگاه کدکم بیشتر از ساخت دستی و قالب گیری است؟

دستگاه کد کم با بهره گیری از اسکنر 3D اقدام به ساخت دندان یا روکش مینماید در حال حاضر دقیقترین و ظریفترین وسایل دنیا با فن آوری اسکنر 3D انجام میشود .این دستگاه میتواند برای شما دندانی بسازد که تمام ویژه گی های دندان های مجاور در آن در نظر گرفته شود. در این روش هیچ خطایی وجود ندارد و بیمار از نتیجه نهایی رضایت 100% دارد.

چرا همه دندانپزشک‌ها از این دستگاه استفاده نمی‌کنند؟

چون کد کم قیمت بسیار بالایی دارد و تمام پزشکان توان خرید این دستگاه را ندارند از طرفی برای کار کردن با کدکم نیاز به گذراندن دوره های متعدد در خارج از ایران است که این امر برای همه پزشکان مقدور نمی باشد.

چرا هزینه درمانی مراکزی که از کدکم استفاده می‌کنند از مراکز سنتی کمتر است؟

دستگاه کد کم بسیاری از مراحل درمانی را کاهش می‌دهد و تمام موارد داخل مطب یا کلینیک انجام می‌شود، ضمنن مدت زمان درمان بسیارکوتاه است در نتیجه هزینه های اضافی شامل بیمار نمی‌شود.

فرم ارتباط با پزشکان


[fc id=’3′ align=’center’][/fc]

اسکرول به بالا
تماس با کلینیک