بهترین دکتر متخصص دندانپزشک در تهران

دندانپزشکی یکی از شاخه‌های تخصصی علم پزشکی است که به سلامت و بیماری‌های دهان، دندان، لثه و بخش‌های مرتبط می‌پردازد. براساس نتایج بعضی پژوهش‌ها ابتلا به بیماری‌های مرتبط با دندان‌ و لثه‌ می‌تواند نشانه یا علامت شماری از عارضه‌ها باشد. حفظ سلامت دهان برای سلامت عمومی بدن ضروری است و متخصصین دندانپزشکی همواره بیماران را تشویق به رعایت بهداشت دهان و دندان می‌کنند و از ایشان می‌خواهند سلامت دندان‌های خود را با ویزیت و جرم‌گیری منظم تضمین کنند.

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر یگانه نهایت تلاش خود را به کار می‌بریم تا بتوانیم خدمات درمانی را با رعایت بالاترین استانداردها در محیطی گرم و دوستانه به هم‌میهنان عزیز ارائه دهیم. متخصصین دندانپزشک ما پیوسته مهارت‌های خود را به روز می‌کنند تا با ارائه روش‌های جدید بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورند. به این ترتیب بیماران از مزیت استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌ها و روش‌های زیبایی برخوردار می‌گردند و کلینیک را با لبخندی از سر رضایت ترک می‌کنند. به منظور دریافت مشاوره و یا رزرو نوبت در کلینیک دندانپزشکی دکتر یگانه می‌توانید با شماره‌های 0212239236502144155090 تماس حاصل فرمایید.

وظایف دکتر دندانپزشک


متخصص دندانپزشک نقش بسیار حیاتی در حفظ سلامت دهان و دندان دارد. ویزیت‌های دوره‌ای منظم یک جزء اساسی از فعالیت‌های دندانپزشک هستند و توجه جدی به آنها جزء اساسی از برنامه‌های مراقبت از دندان‌ها محسوب می‌شود. دندانپزشکان ما به بیماران توصیه می‌کنند که با مراقبت دندانی منظم، از جمله مسواک زدن و استفاده از نخ دندان به شیوه صحیح، از پوسیدگی دندان‌ها و ابتلا به بیماری‌های لثه و دندان پیشگیری کنند. در کنار چک‌آپ‌های کلی، دندانپزشک عمومی نیز مسئول انجام درمان‌های پایه‌ای است که ممکن است در هر مطب دندانپزشکی معمولی ارائه شود. در ادامه، به بررسی مرسوم‌ترین درمان‌های دندانپزشکی می‌پردازیم.

پر کردن دندان

دندانپزشک برای پر کردن دندان ابتدا دندان‌، لثه، زبان و پوست اطراف را بی‌حس می‌کند. دندانپزشک گاهی صفحه کوچک لاستیکی با بدنه فلزی (رابر دم) را دور دندان پوسیده می‌گذارد تا مایعات و ذرات دندان وارد دهان و گلو نشود. سپس دکتر دندانپزشک پوسیدگی را با دریل مخصوص دندانپزشکی برمی‌دارد و حفره ایجاد شده را با مواد پر می‌کند.

جرم‌گیری دندان

دکتر دندانپزشک برای جرم ‌گیری دندان معمولاً با دستگاه اولتراسونیک اطراف خط لثه جلو و عقب دندان را تمیز می‌کند تا تمام پلاک و جرم انباشته شده پاک شود. این درمان عموماً فقط چند دقیقه زمان می‌برد.

 کشیدن دندان

گاهی اوقات آسیب‌دیدگی دندان آن‌قدر شدید و گسترده است که ترمیم دندان و حفظ آن ممکن نیست. در این شرایط چاره‌ای جز کشیدن دندان باقی نمی‌ماند. اگر دندان از لثه بیرون زده باشد و در دهان دیده شود، دندانپزشک به راحتی آن را با فورسپس می‌کشد و عمل کشیدن دندان ساده خواهد بود. اما اگر دندان نهفته باشد و بخش خارج شده از لثه آن‌قدر نباشد که بتوان آن را با انبر گرفت، دندانپزشک ابتدا بافت لثه یا استخوان را کنار می‌زند تا بتواند دندان را ببیند و بکشد. در این حالت جراحی کشیدن دندان انجام می‌شود و باید برای بستن محل جراحی بخیه زده شود تا زخم به خوبی التیام یابد.

انواع تخصص های دندانپزشکی


رشته دندانپزشکی دارای چند گرایش است که برای اخذ هر یک از آنها باید دوره تخصصی مربوطه را پشت سر گذاشت. مهم‌ترین گرایش‌های دندانپزشکی به شرح زیر است:

متخصص درمان ریشه

متخصص درمان ریشه یا اندودنتیست، به بخشی از درمان‌هایی می‌پردازد که با بافت‌های داخلی دندان یا پالپ دندان مرتبط هستند. این بافت‌ها عمدتاً از عصب و رگ‌های خونی تشکیل شده‌اند. متخصص درمان ریشه عملیاتی چون عصب‌کشی و سایر تدابیر تخصصی مرتبط با ریشه دندان را انجام می‌دهد و به بررسی و معالجه ساختارهای داخلی دندان می‌پردازد.

تخصص ارتودنسی به ردیف و مرتب کردن دندان‌ها و فک می‌پردازد. متخصص ارتودنسی وظیفه سیم‌کشی دندان‌ها و قرار دادن بریس را روی دندان‌ها به عهده دارد و اختلال‌های مربوط به بی‌نظمی دندان‌ها را درمان می‌کند. به علاوه متخصصین ارتودنسی به بررسی و درمان مشکلات درگیر کننده استخوان و اطراف دهان می‌پردازند که از دیگر عارضه‌ها نشأت می‌گیرد.

متخصص جراحی لثه

در این تخصص به ناحیه اطراف دندان‌ها پرداخته می‌شود که لثه و بافت‌های دیگر را شامل می‌شود. این گروه از متخصصین درمان بیماری‌های لثه و دیگر عارضه‌های مرتبط با لثه را به عهده بگیرند.

متخصص پروتزهای دندانی

این گرایش مرتبط با دندانپزشکی زیبایی و بهبود ظاهر دندان‌ها است. متخصص پروتزهای دندانی ایمپلنت را جایگزین دندان کشیده شده می‌کند و وظیفه قرار دادن انواع پروتز دندانی را در دهان به عهده دارد.

دندانپزشک اطفال

دندانپزشک اطفال خوب در زمینه درمان ناراحتی‌های دندانی کودکان تخصص دارد و در صورت درگیر بودن دیگر ناحیه‌ها، مانند زمان ابتلا به بیماری لثه، با دیگر متخصصین همکاری می‌کند.

مراحل دندانپزشک شدن


پس از گذراندن دوره‌های آموزشی نظری، مراحل آموزش بالینی و عملی نیز در اکثر دانشگاه‌ها حداقل دو سال طول می‌کشد. پس از این دوره، آزمونی جهت اخذ مدرک برگزار می‌شود. حاصل از این فرآیند، مدرک دندانپزشکی عمومی است. سپس، دوره‌های تخصصی به منظور دریافت تخصص در یک حوزه خاص ارائه می‌شود.

دندانپزشکان، همچون سایر پزشکان، نیازمند هوشمندی و صلاحیت شخصیتی مهربان و دلسوز هستند. از آنجایی که برای بسیاری از افراد مراجعه به دندانپزشک ترسناک است، دندانپزشک ملزم به توضیح مراحل درمان با استفاده از زبان ساده به بیماران است. ایشان نیز باید با رفتار مهربان و مناسبی نسبت به بیماران خود اظهار دلسوزی کنند تا اطمینان بخشی کنند و تجربه مثبتی از دندانپزشکی برای بیماران ایجاد شود.

محل فعالیت دندانپزشکان


دندانپزشکان معمولاً در مطب یا کلینیک دندانپزشکی و در محیط‌هایی به فعالیت اشتغال دارند که به عنوان یک محیط درمانی تمیز و استریل هستند. همکاران دندانپزشکان نیز عموماً دیگر متخصصین دندانپزشکی هستند. آنچه هر روز متفاوت با روز دیگر است، بیمارانی است که به مطب یا کلینیک مراجعه می‌کنند و خصوصیات فردی هر یک تعامل متفاوتی را رقم می‌زند. با توجه به این که تمام شهرها و شهرستان‌ها به دندانپزشکی نیاز دارند، متخصصین دندانپزشکی به راحتی می‌توانند فعالیت خود را در محدوده‌ای نزدیک به محل اقامت خود شروع کنند.

انتخاب بهترین دکتر دندانپزشک


برای انتخاب یک دکتر دندانپزشک خوب عجله نکنید، اما در عین حال هرگز درمان یک مورد اورژانسی را به تاخیر نیاندازید. هنگام انتخاب دندانپزشک به نکته‌های زیر توجه کنید تا از درمانی مناسب برخوردار گردید.

شایستگی‌های حرفه‌ای

دندانپزشکی صلاحیت درمان را دارد که یا دندانپزشک جراح یا دندانپزشک عمومی باشد. بنابراین دندانپزشکان باید حداقل یک دوره پیش آموزشی دو ساله را قبل از دوره چهار ساله دندانپزشکی پشت سر گذاشته باشند. متخصصین دندانپزشکی گاهی در یک گرایش خاص نیز تخصص می‌گیرند که اخذ آن منوط به گذراندن یک دوره آموزشی دو یا چند ساله در دانشکده دندانپزشکی است. قبل از مراجعه به دندانپزشک از تخصص ایشان مطلع شوید.

موقعیت جغرافیایی و ساعات کار مطب

انتخاب دندانپزشکی که در نزدیکی محل کار یا سکونت شما واقع شده است، توصیه می‌شود. این انتخاب به شما کمک می‌کند تا ویزیت‌های خود را بهتر برنامه‌ریزی کرده و به موقع به کلینیک برای درمان مراجعه کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که مطب در روزها و ساعاتی که برای درمان در نظر گرفته‌اید، باز است.

هزینه

به خاطر داشته باشید که هزینه تمام درمان‌ها و متخصصین یکسان نیست. از دندانپزشک بخواهید که اگر امکان دارد فهرستی از تعرفه‌های دندانپزشکی و درمان‌های متداولی مانند پر کردن دندان، روکش یا عصب‌کشی را در اختیارتان قرار دهد.

راحتی و آرامش

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام انتخاب دکتر دندانپزشک خوب باید مد نظر قرار دهید این است که آیا با ایشان راحت هستید یا خیر. آیا می‌توانید علائم را توضیح دهید و پرسش‌های خود را مطرح کنید. آیا دندانپزشک به توضیحات‌ شما گوش می‌دهد و نگرانی‌هایتان را درک می‌کند. آیا می‌توانید به راحتی درباره مصرف مسکن سوال کنید، ترس یا اضطراب خود را شرح دهید یا درباره درمان سوال کنید؟

مطرح کردن پرسش‌ها


قبل از مراجعه به دندانپزشک بدون هیچ تردیدی سوال‌های خود را مطرح کنید. تحقیقاتی درباره زمان تاسیس کلینیک، اینکه دندانپزشک چه دوره‌هایی را پشت سر گذاشته است و چقدر در زمینه درمان مربوطه تجربه دارد، در چه انجمن‌های تخصصی عضویت دارد و آیا از تجهیزات پیشرفته و روش‌های جدید برای درمان استفاده می‌کند یا خیر، انجام دهید. سعی کنید تمام تشخیص‌های انجام شده و درمان‌های لازم را متوجه شوید تا بتوانید هر گونه ابهام را قبل از شروع درمان برطرف کنید.

لیستی از اسامی بهترین دندانپزشکان در تهران


لیستی از اسامی بهترین دندانپزشکان در تهران به همراه آدرس و تلفن را می‌توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید:

دکتر شاهرخ یگانه

نوع تخصص: دندانپزشک

آدر‌س و شماره تماس:

تهران، کلینیک آیت الله کاشانی-از غرب به شرق نرسیده به اتوبان ستاری ، نبش خیابان ورزی شمالی ، کوچه یک شرقی ، ساختمان مینیاتور ، طبقه سه ، واحد 9 و 10  شماره تماس : 44155090- 44154090

تهران، الهیه میدان تختی نبش هفدهم تختی پلاک 8 (ساختمان رز)واحد 204 – شماره تماس: 22392365-22392365


دکتر رامش یزدانی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  22701771

آدرس: تهران، خیابان دربند خیابان احمد زمانی (خلیلی) كوچه ستاره پلاك 4


 دکتر مریم سهرابی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  22238996

آدرس: تهران، خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی کوچه سینا ساختمان 1729 واحد 5


دکتر فرهاد محمدی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  44206000

آدرس: تهران، خیابان ستارخان بعدار پل پلاك 477


دکتر سید رضا اولیاء

نوع تخصص: عمومی

تلفن تماس:  22229782

آدرس: تهران، میرداماد بعد از پمپ بنزین نبش شمس تبریزی جنوبی ساختمان ماری کوری پلاک 164 طبقه سوم


 دکتر سعید قریشی

نوع تخصص: متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  22073785

آدرستهران، سعادت آباد میدان فرهنگ ابتدای بلوار 24 متری پلاک 11 واحد 2


 درمانگاه شبانه روزی دکتر معین

نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس:  ۸۸۹۷۸۹۶۶

آدرستهران، میدان فاطمی – نبش خ چهلستون – پلاک ۵ – طبقه اول


 کلینیک دندانپزشکی مهران رویین تن

نوع تخصص: جراحی لثه و ایمپلنت

تلفن تماس: 88277639

آدرس: تهران ، بزرگراه جلال آل احمد – نرسیده به سه راه شهرآرا – ساختمان 155 – طبقه همکف


 کلینیک دکتر منتظری

نوع تخصص: دندانپزشکی عمومی

تلفن تماس:  88534290

آدرستهران ، خ شهید مطهری – ابتدای خیابان میرعماد – ساختمان شماره 1 – طبقه دوم


 مرکز دندانپزشکی علیرضا ملک نیا

نوع تخصص: ارتودنسی، جراحی، درمان ریشه

تلفن تماس:  88774109

آدرستهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، نبش کوچه هجدهم، پلاک 1313


 کلینیک تخصصی دندانپزشکی رامیار طب

نوع تخصص: اورژانس رفع تمامی مشکلات دهان و دندان

تلفن تماس:  44755675 – 44755676

آدرستهران ، انتهای اتوبان همت غرب، شهرک گلستان، بلوار کاج، خیابان بنفشه نهم، پلاک 74


 کلینیک دندانپزشکی دکتر عماد رفعتیان

نوع تخصص: دندانپزشکی اطفال – جرم گیری

تلفن تماس:  44135231

آدرستهران، میدان المپیک خیابان 27 ( خ اداره برق ) پلاک 17 طبقه اول


 کلینیک دکتر مهسا فربد

نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس:  ۸۸۷۳۵۷۲۰

آدرستهران، ابتدای سهروردی شمالی ضلع جنوب غربی پل سید خندان خیابان برازنده پلاك ٣٢ واحد ٢٤


 کلینیک دکتر نوید رونده

نوع تخصص: دندانپزشکی کودکان و نوجوانان ارتودنسی پیشگیری

تلفن تماس:  ۸۸۷۱۵۵۳۶

آدرس تهران، ولیعصر – نرسیده به پارک ساعی – روبروی هتل سیمرغ – پلاک ۱۰۱۸


 درمانگاه کشاورز

نوع تخصص: اطفال،ارتودنسی،اندو و …

تلفن تماس:  ۶۶۴۳۳۴۴۴

آدرس تهران، انتهای بلوار کشاورز – بعد از جمالزاده – قطعه دوم شمالی -شماره ۲/۱۵۱


 کلینیک سیاوش خبازپور

نوع تخصص: دندانپزشکی

تلفن تماس: ۷۷۴۳۶۵۴۰

آدرستهران، خ پیروزی – نبش خ پرستار – ساختمان پارس


 دکتر حسن صالحی

نوع تخصص: ارتودنسی

تلفن تماس:  02126110052 – 02126110053

آدرستهران،  فرمانیه – جنب باشگاه فرمانیه – ساختمان پزشکان ۲۴۱ – طبقه سوم واحد شماره ۱۱


 دکتر اسماعیلی منش

نوع تخصص: جراح ، دندانپزشک زیبایی و ایمپلنتولوژیست

تلفن تماس:  02122027998  – 09371792344

آدرستهران،زعفرانیه،مقدس اردبیلی،نبش خیابان (ب)،پ١٥٨،ط٢،واحد٢٠٦


 دکتر رضا قدیمی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۰۸۳۶۳۶

آدرستهران،خ آیت ا… کاشانی – روبروی شهرداری منطقه پنج – مجتمع البرز


 دکتر فرید عباسی

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان

تلفن تماس:  ۵۵۵۳۷۵۱۹

آدرستهران، هفت تیر – خ بهار شیرازی – مجتمع امین


 دکتر فیروزه معراج محمدی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی – صرفاً اطفال

تلفن تماس:  ۸۸۵۱۵۹۹۵

آدرستهران، خ استاد مطهری – خ میر عماد – ابتدای کوچه دهم – پلاک ۱۶ – ساختمان ماه تیسا – واحد ۱۳


 دکتر قاسم رنجبر

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۴۰۰۶۳۶

آدرستهران،،پونک – بلوار سردار جنگل – خ بهار شرقی – خ فجر ۲ – پلاک ۳۲ – طبقه اول


 دکتر محسن معصومی

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۶۶۵۶۴۸۵۴

آدرستهران، م انقلاب – خ دکتر قریب – تقاطع خ فرصت شیرازی – پلاک ۱۱۷ – طبقه پنجم


 دکتر محمد جواد خسرو پور

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۰۸۵۹۸۶

آدرستهران، خ گلبرگ غربی -روبروی ۱۶متری اول مجیدیه – ساختمان سحر-پ۳۸۸-ط اول آدرس ۲: شهرک غرب – خ پونک – خ باختری – شماره ۲۱


 دکتر محمد حسن صمیمی

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص جراحی دهان ، فک و زیبایی صورت

تلفن تماس:  ۶۶۴۳۸۷۱۵

آدرستهران، بلوار کشاورز – روبروی بیمارستان امام خمینی – پلاک ۴۲۴


 دکتر محمد رضا اکبرنیا

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۶۸۳۳۱۰

آدرستهران، سعادت آباد – چهارراه قدس – داروخانه ستاره – طبقه سوم


 دکتر محمد علی مناقب

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۵۵۰۵۲۲

آدرستهران، خ ولیعصر – بالاتر از عباس آباد – کوی دلبسته – شماره ۱۱


 دکتر ملیحه حدیدی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۳۳۳۵۴۹۱۴-۳۳۳۰۳۵۹۶

آدرستهران، خ پیروزی- چهارصد دستگاه -ابتدای خ بایزید بسطامی – بالای داروخانه شبانه روزی شرق تهران – پلاک ۶ -طبقه دوم


 دکتر میترا عیسایی

نوع تخصص: متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت

تلفن تماس:  ۲۲۷۶۱۵۹۹

آدرستهران، پاسداران – مقابل پمپ بنزین – نبش گلستان نهم – ساختمان پرنس – پلاک ۳۵۷ – طبقه سوم


 دکتر نازنین خضرائی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۲۲۲۵۵۹۹۳

آدرستهران، خ ظفر بین نفت و مدرس – پلاک ۱۷۷ – طبقه اول-تلفن ۲۲۲۵۵۹۹۳ آدرس ۲ : خ آذربایجان- بین خوش و رودکی – روبروی بانک ملی – پلاک ۶۹۰


 دکتر وحید رضا گودرزی نژاد

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴-۸۸۳۳۵۲۶۳

آدرستهران، خ کارگر شمالی – روبروی دانشکده اقتصاد – نبش خیابان دوم – پلاک ۴۶۷ – طبقه همکف


 دکتر وحید طالبی

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۲۲۲۶۲۹۸۶

آدرستهران، خ شریعتی – بین میرداماد و ظفر – نبش خ مینا


 دکتر ابوالفضل هاشم

نوع تخصص: دندانپزشک متخصص ارتودنسی

تلفن تماس:  ۸۸۵۵۵۰۲۳

آدرستهران، خ یوسف آباد – خ فتحی شقاقی – پلاک ۳۱ – واحد ۶


 دکتر آرش پیامی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۲۱۶۷۸۰

آدرستهران، خ ستارخان – نرسیده به فلکه دوم صادقیه – روبروی تعمیرگاه سایپا – پلاک ۱۰۳۴-طبقه اول


 دکتر بهاره عشقی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۷۲۰۷۹۴۶۹

آدرس: تهران، م رسالت، خ فرجام، نرسیده به چهارراه خاور، ساختمان پزشکان ۱۱۷


 دکتر پرستو فروغی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۶۶۶۱۵۷

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، ساختمان نگین، واحد ۳


 دکتر حسین فدائی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۶۶۴۲۷۶۷۷

آدرس: تهران، خیابان جمالزاده شمالی، نبش بلوار کشاورز، پلاک ۲۹۴، طبقه دوم آدرس ۲ : خ ستارخان – خ کوثر ۲ – پلاک۱ ( ساختمان دلگشا) – طبقه اول


 دکتر حمید آهنگری

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس: ۲۲۸۶۴۳۸۱

آدرس: تهران، خ خواجه عبدا… انصاری، روبروی خ ۱۳، ساختمان اختر، پلاک ۱۵۱


 دکتر سلیمان کهن صدق

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۶۶۹۲۳۱۸۶

آدرستهران، بلوار کشاورز غربی، بین کارگر و جمالزاده، پلاک ۳۲۲


 دکترسید علیرضا تقدس

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۱۰۰۸۶۵۴۰ – ۱۰۰۸۶۱۵۸

آدرستهران، بزرگراه جلال آل احمد، غرب پل گیشا، بالای داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، شماره ۱۱۱، واحد ۳


 دکترفرزانه حسینی نسب

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۸۸۷۱۵۳

آدرس: تهران، خ ولیعصر،  بالاتر از میدان ونک،خ والی نژاد، پلاک ۱/۱۹، طبقه چهارم


 دکترفرشاد شیدفر

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۱۰۰۸۸۰۲۸

آدرس: تهران، جلال آل احمد بعد از پل گیشا، جنب داروخانه، پلاک ۱۰۹، واحد۳


 دکترکیوان شکوفان

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۴۴۳۰۴۰۳۰

آدرس: تهران، زیبا شهر شهران، نبش کوی مطهری، ساختمان شایق، آپارتمان ۶


 دکتر مجید عرب منش

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس: ۲۲۲۵۵۹۹۳

آدرس: تهران، خ ظفر بین نفت و مدرس، پلاک ۱۷۷، طبقه اول -تلفن ۲۲۲۵۵۹۹۳ آدرس ۲ : خ آذربایجان- بین خوش و رودکی – روبروی بانک ملی، پلاک ۶۹۰


 دکتر مجید کاتب نیا

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۷۷۷۰۳۹۸۷

آدرس: تهران، بین فلکه اول و دوم تهرانپارس، روبروی قنادی بلوط، ابتدای ۱۸۲ شرقی، پلاک ۱۱۴ جدید


 دکترمحمد رضا شاهمرادی

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۳۳۸۸۶۱۵۴

آدرس: تهران،  اتوبان بعثت، کیانشهر، کوی تامین اجتماعی، بلوک ۴ H ،واحد ۱۹


 دکتر مریم مهدی نژاد

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس: ۴-۶۶۴۳۴۴۰۳

آدرستهران، م انقلاب، خ کارگر شمالی، نبش چها راه نصرت، ساختمان پزشکان ایران زمین آدرس ۲: خ کارگر جنوبی- نبش خ روانمهر،مجتمع پزشکی زاهدی


 دکترمحمود راجی پور

نوع تخصص: دندانپزشک عمومی

تلفن تماس:  ۸۸۸۳۲۴۳۹

آدرس: تهران، خ استاد مطهری، تقاطع خ مفتح، ساختمان پزشکان ۲۳۰، طبقه اول، واحد ۱۳

فهرست مطالب
اسکرول به بالا
تماس با کلینیک